ترکیب رنگ و طراحی لوکس کابینت آشپزخانه لاکچری
آگوست 22, 2019 0

ترکیب رنگ و طراحی لوکس کابینت آشپزخانه لاکچری

امروزه و با توجه به اهمیت دکوراسیون منازل، گرایش مردم به طراحی های شیک و مدرن بیشتر شده است. در این میان، آشپزخانه ها نیز به عنوان بخشی مهم، نقش تاثیر گذاری در دیزاین منازل ایفا می کنند. مثلا می توان از ترکیب رنگ و طراحی خاص کابینت ها، برای داشتن آشپزخانه ای لوکس و دکوراسیونی لاکچری استفاده نمود و برای ایجاد فضایی متفاوت در منزل خود با طراحی های لوکس، جلوه ای خاص و امروزی به آشپزخانه خود بخشید. انتخاب کابینت های شیک می تواند آشپزخانه شما را جذاب نموده و فضایی شاد و پر انرژی را در منزل شما ایجاد کند.

اولین قدم برای طراحی یک آشپزخانه لاکچری، داشتن یک طرح و برنامه ریزی منظم و در نظر گرفتن تمام جوانب و ابعاد لازم می باشد. برای پیاده سازی طراحی دکوراسیون آشپزخانه، ایده های متفاوتی وجود دارد و همین امر باعث می شود که انتخاب یک طرح ایده آل، دشوار گردد. مثلا برای انتخاب صفحه روی کابینت با توجه به طرح های متنوع و جنس های مختلف، انتخاب بسیار سخت خواهد شد و می بایست برای تعیین طرح مورد نظر، صبر و دقت زیادی به خرج داد.

کابینت های لوکس با ترکیب رنگ های تیره

علاقمندان به استفاده از کابینت های با تیره رنگ کم نبوده و به رنگ هایی نظیر بنفش، مشکی، زرشکی و قهوه ای را برای استفاده در دکوراسیون آشپزخانه خود می پسندند. البته استفاده از این رنگ ها نیز جذابیت های خاص خود را دارند ولی باید دقت داشته باشند که در صورتی که آشپزخانه آنها دارای نور کافی و متراژ زیاد باشد می توانند از این رنگ ها استفاده کنند. همچنین به این دسته از افراد توصیه می شود این رنگ ها را با ترکیب رنگ های مکمل استفاده نموده که به این ترتیب، دکوراسیون آشپزخانه خود را متفاوت تر خواهند کرد.

تاثیر رنگ روشن کابینت بر دکوراسیون آشپزخانه

برای داشتن آشپزخانه ای لوکس با فضایی تمیز و روشن، استفاده از رنگ های روشن می تواند جلوه و جذابیت آشپزخانه را دو چندان کرده و نمایی شگفت انگیز ایجاد نماید. ترکیب رنگ های مکمل و متضاد مانند رنگ های گرم و سرد نیز می تواند در طراحی های لوکس و داشتن دکوراسیونی شیک و لاکچری بسیار موثر باشد. در ضمن دقت داشته باشید که برای طراحی های لوکس از ترکیب بیشتر از دو رنگ استفاده نکنید چرا که در اینصورت آشپزخانه شما شلوغ به نظر می رسد. همچنین ترکیب رنگهای روشن در آشپزخانه های کوچک و دارای نور کم، باعث بزرگ تر و روشن تر دیده شدن فضای آشپزخانه خواهد شد.

چند نمونه کابینت با رنگ تیره مانند طوسی و مشکی را در تصاویر زیر مشاهده می کنید


حراج لوازم جانبی آشپزخانه | فروش لوازم جانبی کابینت آشپزخانه در دفتر تا 50 درصد تخفیف

Instagram

Instagram has returned invalid data.
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱