محبوب ترین ترکیب رنگ های سفید کابینت های لوکس
آگوست 22, 2019 0

محبوب ترین ترکیب رنگ های سفید کابینت های لوکس

رنگ سفید کابینت ها محدود به یک رنگ خاص و یکدست نبوده و شامل موارد متنوع و متفاوتی است که در ادامه محبوب ترین ترکیب این رنگ ها را که در طراحی آشپزخانه لاکچری کاربرد فراوانی دارند معرفی خواهیم کرد. این رنگ ها شامل موارد زیر می باشند :

تریو وایت True White کابینت براق

یکی از محبوب ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون منازل و بخصوص کابینت های آشپزخانه ها، رنگ سفید است. خاصیت اصلی رنگ سفید قدیمی نشدن و همیشه بروز و شیک بودن آن است. روشنایی و بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه از دیگر مزیت های استفاده از رنگ سفید محسوب می شود.

اولترا پیور وایت Ultra Pure White کابینت آشپزخانه شفاف

این رنگ کابینت نیز جزء رنگ های اصلی محسوب شده و باعث شفافیت و وسعت محیط و دکوراسیون آشپزخانه خواهد شد.

کنیون وایند Canyon Wind کابینت طرح کلاسیک غربی

این رنگ یک نوع تناژ خاص از رنگ سفید می باشد که حاله ای از رنگ خاکستری نیز در آن قابل مشاهده است. این رنگ نیز در پالت رنگی سفید دیده می شود و در اغلب طراحی های لوکس و آشپزخانه های لاکچری دیده می شود.

کارتر کرم Carter Creme آشپزخانه گرم و کلاسیک

یک نوع رنگ منحصر به فرد و محبوب که در صنعت کابینت سازی بسیار مورد استفاده واقع می شود و فضای دکوراسیون آشپزخانه را لوکس می سازد.

بیت آف شوگر Bit of Sugar آشپزخانه شاد و پر انرژی

این نوع رنگ سفید جزء رنگ های گرم بوده بهترین انتخاب برای استفاده در کابینت هایی با قفسه های شیشه ای است. در واقع در بخش هایی از کابینت که برای تزئینات و دکوری در نظر گرفته می شود، بهترین انتخاب محسوب می شود.

وایت White سفید و شیک و مینیمال

استفاده از کابینت هایی با این ترکیب رنگی ساده نیز در اغلب آشپزخانه های لوکس بسیار دیده می شود و زیبایی فوق العاده ای را به همراه خواهد داشت.

سفید پولار بیر Polar Bear به زیبایی برف

از جمله رنگ هایی که در طراحی دکوراسیون مدرن و کابینت های لوکس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ سفید پولار بیر می باشد. این رنگ در کنار رنگ های تیره استفاده می شود و بهترین انتخاب برای ترکیب با رنگ مشکی است. استفاده از این رنگ در کنار فلزاتی مانند استیل هم بسیار لوکس و زیبا خواهد بود.

آنتیک رز Antique Rose مخصوص زوج های جوان

ترکیبی از رنگ سفید که در دسته بندی رنگهای گرم واقع می شود، آنتیک رز است. استفاده از این رنگ برای کابینت ها، فضایی شاد و دوستداشتنی را برای دکوراسیون آشپزخانه بوجود می آورد.

 اسنو فال وایت Snowfall White لطافت برف در آشپزخانه

این رنگ کابینت، تناژ خاصی از رنگ بژ است که در ترکیب با فلزاتی مانند استیل و یا لوازم استیل آشپزخانه بسیار خاص و جذاب می شود و بهترین گزینه برای طراحی های لوکس محسوب می شود.

ویسپر وایت Whisper White دلباز ترین رنگ سفید

افرادی که علاقمند هستند از ترکیب رنگ های متنوع برای کابینت های آشپزخانه خود استفاده کنند، ویسپر وایت بهترین گزینه محسوب می شود که علاوه بر ایجاد فضایی شاد و دلباز در آشپزخانه، طراحی لوکس و منحصر به فردی را نیز ایجاد خواهد کرد.

در پایان باید این نکته را در نظر داشته باشید که ترکیب رنگ کابینت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه بسیار دارای اهمیت بوده و تنوع و تغییر زیادی را در دکوراسیون داخلی ساختمان، به همراه خواهد داشت. بهتر است، علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه خود از کمک کارشناسان متخصص در این زمینه بهره گرفته و با توجه به فضای موجود و سبک مورد نظر، در انتخاب رنگ کابینت های آشپزخانه خود، تصمیم گیری لازم را انجام دهید.

نمونه هایی که روی آنها پیش بند قرمز رنگ کابینت قابل سفارش خورده را می توانید همین امروز به امپریال کابینت سفارش دهید

 

 

چند نمونه کابینت با رنگ های روشن و ترکیبی از سفید را در تصاویر زیر مشاهده می کنید

 

 

حراج لوازم جانبی آشپزخانه | فروش لوازم جانبی کابینت آشپزخانه در دفتر تا 50 درصد تخفیف

Instagram

Instagram did not return a 200.
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱