کابینت آشپزخانه به شکل L و دونبش 90 درجه
آگوست 11, 2019 0

نمونه طراحی کابینت برای آشپزخانه به شکل L

آشپزخانه دو نبش با حالت 90 درجه

در طراحی ساختمان خیلی وقت ها اوضاع باب میل ما پیش نمی رود و ممکن است زاویه هایی در گوشه های خانه شکل بگیرند که به عنوان فضای کوچک از آنها بهره می گیریم، مثلا داشتن یک سرویس بهداشتی کوچک در کنج یک ویلا، یا داشتن یک آشپزخانه کوچک در کنار یک ضلع از آپارتمانی نقلی که به فضای نهارخوری و پذیریرایی نیز متصل است، یکی از این مثال هاست. معمولا آشپزخانه های L شکل کابینت هایی هم در دو ضلع خود جای می دهند که برای دسترسی مناسب و جداسازی فضای این دو بخش از یک میز نهارخوری یا یک کابینت جزیره ای استفاده می کنند.

آنچه که تفاوت بین این نوع آشپزخانه با آشپزخانه های مربع کامل شده است اصلا مزاحمتی برای طراحی یک دکوراسیون داخلی زیبا نخواهد داشت و صد البته اگر خروجی مناسبی را انتخاب کنید، در نهایت به جای تاثیر منفی، جلوه بسیار زیبایی از آشپزخانه خود در سراسر منزلتان می بینید. انتخاب رنگ صحیح و متناسب با دکوراسیون، همین طور شفاف و زیبا می تواند در نهایت یک دکور شیک و باب میل همه را فراهم کند که هم مدرن است و هم به اندازه کافی جادار.

نمونه های کابینت آشپزخانه خارجی معمولا با عکس برداری و دکورسازی مصنوعی همراه هستند و برای همین بسیار جلو می کنند، اغلب این تصاویر برای مجلات خصوصی گرفته می شوند و نورپردازی و تصویر برداری خاص بر روی این کابینت های آشپزخانه موجب می شود تصاویر آنها به شدت دلچسب و متفاوت با واقعیت آنها باشد. اما اگر شما هم در منزل نورپردازی مناسبی را برای کابینت های خود در نظر بگیرید می توانید به همین خروجی در نهایت برسید، البته باید توجه کنید که ابزار حرفه ای فتوشاپ و مدت ها وقت و هزینه در نهایت یک دکور خاص را بوجود می آورد که می تواند الهامی باشد از طرحی که شما در ذهنتان خواهید ساخت. اما هر مدل و هر طرحی که باشد به هر حال می تواند توسط تیم امپریال کابینت اجرا و نصب شود.


برخی نمونه های خارجی که البته می توانید به امپریال کابینت هم سفارش دهیدبرای دیدن نمونه های بیشتر از کابینت L شکل کلیک کنید

حراج لوازم جانبی آشپزخانه | فروش لوازم جانبی کابینت آشپزخانه در دفتر تا 50 درصد تخفیف

Instagram

Instagram has returned invalid data.
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱