کابینت آشپزخانه

یکی از عوامل مهم در کیفیت کابینت آشپزخانه مجموعه اجرایی آن است، بدون شک یک کابینت ساز حرفه ای، با تجربه و با سواد در این شغل می تواند خروجی به مراتب زیباتر و دست اول تری را برای شما به یادگار بگذارد تا یک کابینت ساز که از علم خود تجربه چندانی ندارد. این مطلب را هم در نظر بگیرید که کابینت سازی یک حرفه با نیاز به تجهیزات و ابزارآلات است، یعنی اگر کابینت سازی مجهزی سراغ دارید که همه ابزارآلات و تجهیزات لازم را دارد، مطمئن باشید که کابینت آشپزخانه شما با کیفیت خواهد بود، در غیر این صورت تنها از عملیات سمبل کاری به قولی استفاده خواهد شد که کاملا به ضرر شماست.

مصرف کننده کابینت در آشپزخانه باید با خیال راحت بتواند یک مهمانی بزرگ را ترتیب دهد و نگران ریختن مایعات و کشیده شدن ظروف روی سطح کابینت و غیره نباشد، این یک امر بدیهی است اما در برگ گارانتی بسیاری از کابینت سازی ها دقیقا ذکر شده که مایعات و خط و خش جز مواردی هستند که کابینت را از بین می برند!!! خب صد البته اگر به کابینت های آشپزخانه خود شلنگ آب بگیرید همه آنها را از بین خواهید برد، اما واقعا یک کابینت خوب نباید بتواند در مقابل مایعات روی سطح خود و همین طور کشیده شدن ظروف مقاوم باشد؟!؟!

در نهایت اینطور بگوییم که ما تضمین کتبی می دهیم که در اجرا از بهترین ها هستیم و دائم تجهیزات و ابزارآلات خود را بروز می کنیم، شما هم همیشه سعی کنید کار کابینت سازی را به گروهی بسپارید که کارگاهی مجهز و از خودشان دارند، یک کارگاه مجهز در این حرفه ابزارآلاتی را شامل می شود که به شدت در کابینت ساخته شده در پایان کار تاثیر گذار هستند.

ویژگی های کابینت آشپزخانه درجه یک

واقعا سخت نیست که دو مدل کابینت را در یک مغازه کنار یکدیگر ببینید و هر کسی بتواند بگوید کدامیک با کیفیت تر است، هر فردی در یک مغازه و یا شرکت می تواند به راحتی فاصله کیفی دو یا سه مدل کابینت و یراق آلات آنها را از یکدیگر تشخیص دهد، اما در زمانی که سفارش خود را ثبت می کنید و ساخته شده آن را تحویل می گیرید، مدل دیگری برای مقایسه ندارید، پس ویژگی های یک کابینت آشپزخانه درجه یک را باید خودتان بشناسید. در سری مقالاتی که در وب سایت امپریال کابینت یافت می شود، می توانید مجموعه از این ویژگی ها را بیابید و در مورد اینکه دقیقا به چه چیزی نیاز دارید اطلاعات کافی بدست آورید.

استقامت و دوام کابینت برای شما حتما یک ویژگی مهم است، اما در عین حال قیمت نهایی هم باید در نظر بگیرید، هر فردی بودجه ای را برای تعمیرات یا نوسازی منزل و محل کار خود در نظر میگیرد، اما اینکه این بودجه چطور هزینه می شود هم برای اون بسیار مهم است. توجه داشته باشید که کابینت آشپزخانه خود را باید با بهترین کیفیت و یراق آلاتی که می توانید خرید کنید، وگرنه در مرور زمان نه تنها به بزرگترین دردسر در منزل شما تبدیل می شود بلکه هزینه بردار ترین هم خواهد بود، چون حتی یک تکه از آن را هم نمیتوانید به این راحتی ها تعمیر کنید یا جابجا کنید.

کابینت مدرن و کلاسیک با بالاترین کیفیت ممکن در مقابل قیمت های عالی


انواع کشوی کابینت مدرن بدون دسته

پادکست در مورد نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه

در متن مقابل و به تکمیل آن مقالات داخل وب سایت در مورد نحوه استاندارد محاسبه قیمت کابینت و آنچه که یک کابینت ساز باید به ازای یک متر از کابینت به شما تحویل دهد اشاره کرده ایم. اما در این پادکست به ریز جزییات آن می پردازیم و اگر حوصله خواندن همه متن های سایت را ندارید می توانید به این مطلب گوش دهید تا از سیر تا پیاز ماجرا دستگیرتان شود.

نحوه محاسبه قیمت کابینت چیست و چطور طراحی سه بعدی می شود؟

یکی از بخش های هر ساختمان که در هنگام طراحی دکوراسیون از اهمیت بالایی برخوردار است آشپزخانه می باشد و مهمترین بخش برای طراحی دکور آشپزخانه، طراحی کابینت های آن است. داشتن اطلاعات کافی در مورد مواد اولیه و روش های ساخت و اجرای آن و نیز اطلاع از هزینه و مقایسه آن با بودجه در نظر گرفته شده، در پیاده ساختن طرح مورد نظر بسیار موثر خواهد بود.

در هنگام تصمیم گیری برای ساخت کابینت، بحث بودجه و قیمت ساخت، مسئله ای تعیین کننده و موثر در انتخاب می باشد و نحوه محاسبه متراژ و قیمت کابینت برای شما یک چالش اساسی محسوب می شود. اغلب سازندگان کابینت های آشپزخانه در هنگام صحبت با مشتریان خود، قیمت ها را به صورت متری اعلام می کنند که این امر کاملا اشتباه است و روش مناسبی جهت محاسبه قیمت کابینت نیست چراکه جزئیات فراوانی در قیمت کابینت ها تاثیرگذار بوده و همین موضوع سبب می شود قیمت اولیه با قیمت نهایی اختلاف زیادی داشته و در نهایت ممکن است باعث دلخوری و بروز اختلاف میان سازنده و سفارش دهنده گردد. در ادامه اطلاعات لازم جهت محاسبه صحیح قیمت کابینت را ارائه خواهیم داد تا در صورت لزوم با آگاهی کامل از نحوه محاسبه و قیمت، اقدام به سفارش ساخت کابینت نمایید.

لیست قیمت کابینت آشپزخانه || تاریخ 01/تیرماه/1399

قیمت کابینت MDF روکش گلس مات ایرانی هر متر 1.100.000 تومان
قیمت کابینت MDF روکش گلس ایرانی هر متر 1.300.000 تومان
قیمت کابینت MDF روکش گلس مات / براق ترک هر متر 1.550.000 تومان
قیمت کابینت ممبران تولید کارگاه امپریال هر متر 1.600.000 تومان
قیمت کابینت ممبران شرکت های ایرانی هر متر 1.750.000 تومان
قیمت جزیره جدا سفارشی هماهنگ با کابینت های موجود در منزل شما محاسبه قیمت براساس سفارش

قیمت محصولات دکوراسیون چوبی

قیمت ساخت کمد دیواری سفارشی از جنس MDF

به همراه یونیت درجه یک

از هر متر مربع 750.000 تومان
تخت کم جا سفارشی برای قیمت تماس بگیرید
توضیحات:


  1. لطفا حتما پیش از ثبت سفارش آنلاین از قیمت های به روز کابینت با تماس تلفنی مطمئن شوید
  2. قیمت های اعلام شده با یراق آلات درجه یک محاسبه شده اند
  3. قیمت های اعلام شده با صفحه 3 سانتی شرکتی با تاج، لب چراغ و پاخور محاسبه شده اند
  4. قیمت های اعلام شده با نوار PVC سایز 2 میل درج شده اند
  5. قیمت های اعلام شده با ورق از شرکت های معتبر محاسبه شده اند
  6. ما کیفیت را فدای هیچ چیز نمیکنیم و می توانید بهترین ارائه ممکن را از ما انتظار داشته باشید
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱