کابینت فلزی آشپزخانه

چیزی که بیشترین فضای آشپزخانه های امروزی را به خود اختصاص می دهد، کابینت است. پس از آن جایی که شیک بودن آشپزخانه تاثیر زیادی در زیبایی کل منزل شما دارد، باید به کابینت های آن اهمیت بیشتری بدهید. کابینت ها انواع مختلفی دارند. هر کدام از آن ها رنگ، جنس و طرح خاص خود را داشته و به جذابیت و زیبایی خانه شما کمک زیادی می کنند. شاید به آگهی های متعددی برای اجاره و فروش منزل برخورده باشید که در آن ها، نوع و جنس کابینت های آشپزخانه مشخص شده است. این دقیقا همان دلیلی است که باعث شده تا ما اقدام به نوشتن مقاله پیش روی شما کنیم. در این آگهی ها از کابینت ها به عنوان یک آپشن مهم نام برده می شود و صاحبان این خانه ها کاملا می دانند که جنس و نوع کابینت ها برای اکثر خریداران و مستاجران حائز اهمیت است.

باید توجه داشته باشید که کابینت های جدید تقریبا جای کابینت های قدیمی را گرفته اند و اکثر افرادی که در حال ساخت ساختمان های جدید و یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود هستند، اقدام به تهیه یک مدل از کابینت های جدید و جایگزینی آن با کابینت های فلزی می کنند. کابینت های فلزی قبلا مورد استفاده قرار می گرفتند و به دلیل معایب فراوانی که دارند، در حال حاضر زیاد مورد توجه نیستند.

قیمت کابینت فلزی آشپزخانه

کابینت فلزی برای آشپزخانه صنعتی

این کابینت ها در ابعاد بزرگ و برای آشپزخانه های صنعتی کاربرد زیادی دارند، اگر صاحب رستوران و کسب و کار مرتبط با غذا هستید، یا هتلدار هستید و به دنبال کالایی ماندگار برای هتل خود می گردید، شاید بهترین گزینه همین کابینت فلزی برای شما باشد.

معایب کابینت های فلزی

اصلی ترین مشکل و عیب کابینت های فلزی، آسیب پذیری بالای آن ها است مگر آنکه از جنس با کیفیت استفاده کنید که در آشپزخانه های صنعتی قرار میگیرند. این کابینت ها به راحتی شکل و ظاهر زیبای اولیه خود را از دست می دهند و به نوعی زیبایی و شیک بودن منزل را به خطر می اندازد. البته این مورد را هم در نظر بگیرید که کابینت های فلزی مدل های 2018-2019 بسیار متفاوت هستند، اما واقعیت این است که اگر بخواهید به این کیفیت برسید باید هزینه زیادی را پرداخت کنید.

قیمت کابینت فلزی آشپزخانه متری

تورفتگی و خمیده شدن در کابینت های فلزی

این مورد بسته به این که جنس کابینت های فلزی چیست، استحکام آن ها به چه میزان است و تا چه حد می توانند در برابر ضربه مقاوم باشند، متفاوت خواهد بود. اکثر کابینت های فلزی بر اثر یک ضربه یا برخورد یک جسم سنگین، دچار تو رفتگی می شوند. این مشکل باعث می شود که زیبایی کابینت ها بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و از بین برود.

سر و صدای زیاد درب و یراق آلات کابینت

اگر از این کابینت ها استفاده کرده باشید، حتما متوجه سر و صدای آن ها شده اید. اگر درب کابینت به شدت بسته شود و یا جسمی با آن برخورد کند، صدای گوش خراشی را تولید می کند که ممکن است باعث آزار سایر افراد و خود شما شود. به خصوص اگر این صدا را در شب و زمان استراحت شنیده باشید.

خوردگی و زنگ زدگی

کابینت های فلزی از این نظر معمولا عمر کوتاه تری نسبت به سایر انواع دارند و بعد از مدتی دچار خوردگی و زنگ زدگی می شوند. این مورد باعث تغییرات محسوسی در ظاهر کابینت می شود و آن را کهنه نشان می دهد. البته کابینت های فلزی ضد زنگ هم ساخته شده اند که تنوع رنگ زیادی هم دارند اما قیمت آن ها بالاتر است.

مقاوم نبودن در برابر خراش

کابینت های فلزی در مقابل ضربه های هر چند کوچک، دچار خراش و آسیب می شوند. خراش های ایجاد شده، رنگ کابینت را از بین می برد به طوری که از فاصله دور هم کاملا مشخص هستند

Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱