کابینت کلاسیک

انتخاب کابینت برای آشپزخانه بکی از مهمتربن مراحل تغییر دکوراسیون و زیباسازی منزل است. بسیاری از افرادی که قصد ساخت منزل یا ایجاد تغییر در کوراسیون داخلی منزل خود را دارند، قبلا از هر چیز به تغییر دادن چیدمان آشپزخانه و تهیه کابینت های شیک تر فکر می کنند. این افراد به خوبی می دانند که وجود کابینت های یک دست، زیبا و مرتب تاثیر زیادی بر ظاهر و نمای آشپزخانه آن ها دارند و می توانند به عنوان یک آپشن برای خانه شان به شمار آیند.

کابینت های کلاسیک یکی از انواع کابینت ها است که شما می توانید در طراحی آشپزخانه خود از آن استفاده کنید. برای داشتن بهترین کابینت باید اندازه آشپزخانه، مکان های قرارگیری کابینت ها، نور موجود در محیط و  مواردی از این دست را مورد توجه قرار دهید.

اهمیت طراحی سه بعدی پیش از خرید کابینت ها

بهترین کار برای تصمیم گیری صحیح، انجام طراحی سه بعدی است که شما را برای خرید مناسب ترین کابینت یاری می کند. این طراحی معمولا به دلخواه و درخواست شما انجام می شود و هزینه جداگانه ای را هم به خود اختصاص می دهد. ما افتخار می کنیم که این کار را به صورت رایگان و بدون دریافت هیچ هزینه ای انجام می دهیم تا شما از نتیجه کار آگاهی و رضایت بیشتری داشته باشید.

انواع کابینت های کلاسیک

شناخت کالایی که میخواهید سفارش دهید مهمترین بخش از کار شماست، الباقی این پروسه را به طراح و کابینت ساز خود می سپارید، در این بخش از پروژه که طراحی سه بعدی آن رایگان توسط امپریال کابینت انجام می شود، مشتری نسبت به سلیقه خود بهترین خروجی و آنچه که مد نظرش است را برای طراح تشریح می کند، در طرح های کلاسیک منبت کاری، برجسته کاری و همین طور نقش و نگار از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

 • کابینت کلاسیک رومی
 • کابینت کلاسیک ممبران
 • کابینت کلاسیک سفید

کابینت کلاسیک رومی

ستون ها و سرستون ها، تاج، ساق و برخی دیگر از اجزای یک نمای رومی برای طراحی این نوع از کابینت ها به کار می رود. رنگ به کار رفته برای آن ها معمولا سفید، شیری با کرمی است. برای کانتر این کابینت ها هم به طور معمول از سنگ گرانیت استفاده می شود‌. سادگی در طراحی این نوع کابینت یادآور آشپزخانه های سلطنتی با محوطه های خیلی بزرگ است که بیشتر در معماری ایتالیایی دیده می شود. استفاده از دستگیره های کشیده و بزرگ در وسط کابینت و همچنین طراحی قاب روی درب های کابینت از مشخصه های اصلی در کابینت کلاسیک رومی است. رنگ های سفید و کرم برای کابینت رومی سلطنتی با طرح کلاسیک در بازار معمول هستند اما با گستردگی صنعت کابینت سازی سفارش طرح چوب و رنگ های دیگر نیز امکان پذیر است.

کابینت کلاسیک ممبران

در این نوع کابینت ها یک لایه روکش  pvc با استفاده از دستگاه  CNC ایجاد شده و با یک دستگاه ممبران یا وکیوم روی آن کشیده می شود، تا هم عایقی برای رطوبت باشد و هم نیاز به نگهداری از آن را کاهش دهد. کابینت آشپزخانه ممبران در طرح کلاسیک یکی از زیباترین کابینت های آشپزخانه ایرانی و نوع پیشرفته ای از کابینت های چوبی کلاسیک است. امکان حکاکی دقیق هنرهای ایرانی بر روی چوب ام دی اف با استفاده از دستگاه سی ان سی موجب به خلق این نوع کابینت و گرمای هرچه بیشتر برای دکوراسیون آشپزخانه شده است. کابینت کلاسیک ممبران بعد از مرحله حکاکی در سمت بدون روکش چوب MDF آغشته به چسب می شود و بعد از خشک شدن داخل دستگاه وکیوم قرار می گیرد تا با استفاده از این تکنولوژی روکش PVC با ضخامت سه دهم میلیمتر به صورت سفارشی در طرح های مختلف به انتخاب مشتری روی آن وکیوم شود.

کابینت کلاسیک سفید

سفید بودن این کابینت ها نور موجود در آشپزخانه را منعکس کرده و به این طریق موجب روشنایی بیشتر محیط می شوند. دستگیره این کابینت ها معمولا به رنگ طلایی است که نمای جالبی را ایجاد می کند. در طول زمان همیشه انجام پروژه های کابینت با رنگ سفید مخاطب و علاقمندان زیادی داشته است، استفاده از رنگ سفید موجب بزرگتر نشان داده شدن محیط آشپزخانه و شادی و نشاط هرچه بیشتر آن می شود همچنین ترکیب رنگ سفید با وسایل آشپزخانه می تواند در زیبایی دکوراسیون تاثیر چشم گیری داشته باشد. برای تولید کابینت کلاسیک سفید توصیه اصلی استفاده از ستون ها و سر ستون هایی با رنگ خود کابینت و یا طلایی است زیرا یکدست بودن و یکپارچگی آن از بین نرود امکان استفاده از روکش های پی وی سی سفید منجر به خلق کابینت کلاسیک سفید در بازار تولید کابینت شده است.

مهم ترین ویژگی های کابینت های کلاسیک

کابینت های نوع کلاسیک با هدف یادآوری شکل قدیمی و نوستالژیک کابینت ها ساخته می شوند که می توانند نمای خانه را به شکل سنتی و با جنس چوب و طرح های خاصی که در گذشته مورد استفاده می شده، طراحی کنند. سادگی این کابینت ها هنوز هم مورد توجه قرار می گیرد. هر چند که در برخی از مدل های آن مانند طرح رومی، سادگی خاصی به چشم نمی خورد.

پس می توان گفت که این نوع کابینت ها معمولا ساده نیستند و دارای اجزاء و نقوش متعدد در اکثر بخش های خود می باشند. علاوه بر این وجود تاج و درب های منحنی و بالشی شکل از مشخصه های بارز این نوع کابینت ها است که در نوع مدرن دیده نمی شود.
نکته ای که لازم است به آن توجه کنید، قیمت بالاتر این کابینت ها در مقایسه با سبک مدرن است که علت آن به وجود تاج ها و سرستون های پر نقش این کابینت ها بر می گردد که غالبا به دست یک منبت کار ماهر و چیره دست ایجاد می شوند.

کابینت های سبک کلاسیک و کابینت های مدرن معمولا در نقطه مقابل یکدیگر قرار می گیرند؛ اما این موضوع همیشه صادق نیست و ممکن است کابینت های نهایی شما ویژگی هایی از هر دو نوع را داشته باشند. کلاسیک ها از چوب معمولی ساخته می شوند. اما در کابینت های ممبران که نئو کلاسیک هستند مغز کار ام دی اف است و روکشی از جنس  pvc برای عایق کاری و محافظت در برابر رطوبت بر روی کار کشیده می شود.

 • مزایای کابینت های کلاسیک
 • معایب کابینت های کلاسیک

از مزایای کابینت های کلاسیک بدانید

همان طور که بیان شد، ایجاد طرح و نقش های زیاد بر روی این کابینت ها جلوه زیبایی را به آن ها می بخشد. به خصوص اگر برای حداقل یکی از کابینت ها به جای درب چوبی، شیشه به کار رود و آن را به یک ویترین جا دار و زیبا تبدیل نماید.
این کابینت ها در اکثر موارد به شکل قرینه ساخته می شوند و زیبایی آن ها به دلیل همین قرینگی در همه جای آشپزخانه قابل رویت است.

عمیق و جادار بودن کابینت ها، امکان استفاده از آن ها را برای همه آشپرخانه ها با هر سایز و اندازه ای فراهم می سازد که این هم به عنوان یکی از مزایای این محصول به حساب می آید.

از معایب کابینت های کلاسیک هم بدانید

اگر بخواهیم معایب این نوع کابینت را بیان کنیم، اولین و مهم ترین آن ها همان قیمت تمام شده کار است که به دلیل وجود نقش های زیاد بالاتر از انواع دیگر کابینت ها می باشد. حتی دستگیره های این کابینت ها هم دارای نقش و نگار است که این موضوع هم بر قیمت آن ها تاثیرگذار خواهد بود.

نیاز به نگهداری بیشتر را هم باید برای کابینت های کلاسیک در نظر گرفت که در کابینت های مدرن به دلیل عایق کاری و روکش سازی تا این حد نیست.

لیست قیمت کابینت آشپزخانه || تاریخ 22/بهمن ماه/1399

کابینت تمام mdf هر متر 1.800.000 تومان
کابینت های گلس ایرانی AGT هر متر 2.000.000 تومان
کابینت های گلس ایرانی درجه یک سی تک هر متر 2.300.000 تومان
کابینت های گلس ترک ییلدیز هر متر 2.600.000 تومان
قیمت کابینت ممبران  هر متر 2.850.000 تومان

قیمت محصولات دکوراسیون چوبی

قیمت ساخت کمد دیواری سفارشی از جنس MDF به همراه یونیت درجه یک مات  از هر متر مربع 1.700.000 تومان
قیمت ساخت کمد دیواری سفارشی از جنس MDF به همراه یونیت درجه یک براق از هر متر مربع 2.000.000 تومان
توضیحات:


 1. لطفا حتما پیش از ثبت سفارش آنلاین از قیمت های به روز کابینت با تماس تلفنی مطمئن شوید
 2. قیمت های اعلام شده با لولای آرام بند و دستگیره محاسبه شده اند
 3. قیمت های اعلام شده با صفحه 3 سانتی شرکتی با تاج، لب چراغ و پاخور محاسبه شده اند
 4. قیمت های اعلام شده با نوار PVC سایز 2 میل درج شده اند
 5. قیمت کابینت ممبران بدون ستون و گل می باشد
 6. ما کیفیت را فدای هیچ چیز نمیکنیم و می توانید بهترین ارائه ممکن را از ما انتظار داشته باشید
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱