افتخارات امپریال کابینت

در طول سالها فعالیت در این رشته و پس از کسب تجربیات بسیاز زیاد، مفتخریم که توانسته ایم دوستان زیادی را در بین مشتریان خودمان پیدا کنیم که به مجموعه ما اعتماد و اعتبار بخشیده اند

رضا محمدپور
برای ساختمان ها معمولا کابینت نصب نمیکنیم ولی اینبار که بخاطر ماهیت ساختمان که تجاری اداری است، نیاز به یک مجری با قیمت مناسب و ارزان در سفارش عمده کابینت بودیم، بهترین خروجی را در مقابل کیفیت بالای آنها دریافت کردیم. این نوع پروژه ها که باید تعداد زیادی کابینت در واحد هایی با اندازه های مختلف نصب شوند نیاز به قیمت های ارزان تر و سرعت بیشتر در نصب دارند که تیم امپریال کابینت به خوبی از پس آن برآمده است.
فاطمه جبلی
من به عنوان دکوراتور، همیشه یک دغدغه اساسی دارم و آن هم راضی نگه داشتن مشتریانم در بحث آشپزخانه است، به خصوص که در این قسمت خانم ها هم سلیقه های بخصوصی دارند و هم باید مدرن بودن و به روز بودن کابینت ها را تضمین کنم، در طول چند سال فعالیت مشترک با امپریال کابینت خوشبختانه همه موارد مورد نیازم رفع و رجوع شده است و پروژه های موفقیت آمیزی داشته ایم.
نگین پورمخبر
به عنوان یک خانه دارد با ۳ فرزند، اغلب زمان خود در روز را در اشپزخانه سپری می کنم، این زمان و همین طور شرایطی که برای خانه های کوچک امروزی وجود دارد با یکدیگر همخوانی ندارند، به همین علت مجبور بودم همیشه از طرح و رویای خودم بگذرم، اما با طراحی خاصی که قبل از اجرا امپریال کابینت برای من انجام دادند، متوجه شدم که می توانم آشپزخانه دلخواه خودم را کنار کارایی بالا یکجا داشته باشم.
نسترن پهلوان منش
من به عنوان یک رستوران دار، حتما باید همه نیاز های آشپزخانه صنعتی خودم را به گونه ای حل می کردم که هم شکل زیبا هم کارایی بالا کنار هم وجود داشته باشند، چراکه کابینت ها و آشپزخانه رستوران ما درست مقابل صندلی های نشیمن است و به همین دلیل دید کامل مشتریان روی آشپزخانه وجود دارد، پس باید علاوه بر کارایی و امکان شستشو مرتب، زیبایی را نیز در نظر می گرفتیم. ترکیبی که امپریال کابینت به ما ارائه داد.
ترلان فرخنده
کابینت آشپزخانه برای من از همه وسایل خونه مهمتر بود، از روزی که با شرکت امپریال کابینت از طریق دوستانم آشنا شدم و برخورد پرسنل مجموعه را دیدم، متوجه شدم که دیگر نیازی نیست برای اجرا و طراحی نگرانی داشته باشم، بخصوص که من نماینده کل ساختمان برای پیدا کردن مجری معتبر بودم. امروز که همه ۸ واحد ساختمان تکمیل و بدون مشکل تحویل شده اند از مجموعه امپریال کابینت تشکر میکنم.
Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱