آیا سوالی دارید؟

با ما در تماس باشید

از اینکه شما را در این صفحه می بینیم خوشحالیم و امیدواریم بتوانیم همراهان خوبی برای شما باشیم، لطفا حتما از بخش پروژه های سایت دیدن فرمایید و به سوالات متداول در زیر هم نگاهی بیندازید، منتظر دیدار شما هستیم.

ایمیل: info@imperial-cabinet.com

آدرس: ستارخان نرسیده به میدان توحید خیابان کوثر یکم پلاک ۴۴ زنگ ۶

تلفن: ۰۲۱۶۶۱۲۹۵۰۱

مشاوره و سفارشات: ۰۹۳۳۵۴۳۳۹۹۵

سوالات متداول

اغلب سوالات شما برای سفارش و تحویل و زمانبدی در این قسمت پاسخ داده شده است

طراحی های منحصر به فرد و تجربه بالای گروه امپریال کابینت موجب شده است با اطمینان صد در صد به استقبال مشتریانمان برویم، این یعنی هر چیزی که در ذهن خود برای زندگی رویا پردازی کرده اید، به صورت کامل و با رعایت همه موارد از هزینه تا کیفیت اجرا خواهد شد.

تمامی ماشین آلات و مواد اولیه و ورق های چوبی که در کارخانه امپریال قرار دارند، منتظر هستند تا به زندگی رویایی شما وارد شوند، همه پرسنل امپریال هم دست به دست هم داده اند تا این اتفاق در کمترین زمان ممکن رخ دهد. بنابراین در زمانبندی پروژه های خود اصلا نگران نباشید و در نظر داشته باشید که همیشه بهترین کیفیت را در کمترین زمان با رعایت همه جزییات در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت نهایی و تمام شده چقدر است!؟

اما در مورد مسئله قیمت، این مورد با تجربه ای که پشتوانه گروه ما شده است، اصلا مورد دست نیافتنی نیست، همه مورادی که برای تولید یک کابینت یا دکور چوبی با کیفیت و جزییات ظریف لازم است، برای ما به صورت یک پازل هستند، همه این موارد را به گونه ای در کنار یکدیگر میچینیم که مطمئن شویم بهترین خروجی را با صرف کمترین میزان هزینه در اختیار شما گذاشته ایم.

همه چیز برای ما یک تعهد و ضمانت اجراییست، اگر به موردی متعهد می شویم تا پایان آن پروژه همه توانمان را صرف می کنیم که خروجی ما با کیفیت ترین باشد، همین طور بابت این کیفیت و دانشی که گرو گذاشته ایم تضمین کتبی می دهیم، و هیچ کس در این دنیا نیست که بخواهد آبرو و اعتبار خود را گرو بگذارد اما قصد نداشته باشد از آن حیثت تمام قد دفاع کند. ما هم از اعتبار خود مایه گذاشته ایم و تمام قد از آن دفاع می کنیم.

سند و گواهی اعتماد مشتریان ما و خروجی که دریافت کرده اند پروژه های انجام شده در مجموعه ما هست، چیزی که در وب سایت به عنوان سند کارمان در معرض دید عموم قرار داده ایم کاملا مستند و قابل لمس است، ما گروهی معمولی و فروشنده ساده نیستیم، برای همین هر سفارش و هر مشتری را به عنوان یک پروژه برای خودمان تعریف می کنیم که در آن همه چیز مستدل و قابل بررسی باشد، تا مطمئن باشیم که بهترین کیفیت را در ساخت و تولید کابینت های آشپزخانه خود به خرج داده ایم.

از اینکه شما را در این صفحه می بینیم خوشحالیم و مفتخریم توانسته ایم با ارائه ای که از پروژه های پیشین خود و اعتمادی که بدست آورده ایم، شما را نیز جذب کنیم، لازم است برای ادامه کار به شما اطمینان دهیم که این تازه بخشی از چیزی است که می توانیم در اجرا و طراحی انجام دهیم. سلیقه هیچ فردی شبیه به دیگری نیست، بنابراین اگر چیزی که در ذهن شماست منحصر به فرد و جاری در رویایتان است، مطمئن باشید این چالش برای ما نیز لذب بخش است و مشتاقانه منتظر دیدار شما هستیم.

اگر سوالی که در ذهن دارید در نوشته های روبرو پیدا نمی شود، خوشحال می شویم که با مشاوره تلفنی یا در دفتر مجموعه گپ بزنیم و ژورنال های کابینت ۲۰۱۹-۲۰۱۸ مجموعه های مختلف بیرون و داخل از کشور را بررسی کنیم. همین طور می توانید در هفته با هماهنگی فرصتی را خالی کنید و از سرویس طراحی رایگان کابینت با نرم افزار سه بعدی از مجموعه ما بهره مند شوید.

به هر حال موضوع هر چه که باشد در امپریال منتظر شما هستیم

Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱