گالری تصاویر کابینت

در برخی مشاغل هر چقدر توضیح داده شود به اندازه یک تصویر هم گویایی نخواهد داشت، در اصل یک تصویر می تواند جای هزار کلمه را بگیرد. در این بین محصولاتی هستند که به خاطر زیاد بودن این همه تصاویر از گذاشتن آنها در این بین پرهیز کردیم، به عنوان مثال نمونه های مربوط به سالهای 90 تا 96 به صورت کامل با اینکه مواردی بسیار شیک و منحصر به فرد در آنها یافت می شود را در این بین نمی بینید.

از گالری های زیر برای ایده گرفتن استفاده کنید البته بسیاری از نمونه کارها و محصولات در آنها موجود نیست.

 

نمونه کارهای مختلف در وب سایت ما به عنوان پروژه های جدید قرار گرفته اند که در این بین کارهایی وجود دارند که صفر تا صد، از طراحی سه بعدی تا مراحل اجرای آن به صورت کامل توسط تیم امپریال کابینت و در زمانبندی کوتاهی به انجام رسیده است. در مورد زمانبندی پروژه صحبت کردیم چرا که یکی از مزیت های تیم اجرایی ما نسبت به سایرین می تواند همین سرعت بالا در اجرا و ارائه خدمات باشد. شما بدون هیچ دغدغه ای از زمان اجرا می توانید کار خود را بلافاصله پس از طراحی سه بعدی، اجرا شده ببینید.

به طراحی سه بعدی هم در بین پاراگراف های بالا اشاره شد، در امپریال کابینت طراحی سه بعدی به صورت رایگان انجام می شود و نیازی به هزینه در این مورد ندارید، در اصل یکی دیگر از مزایای استفاده از امپریال کابینت تخفیفات مربوط به نصب و اجرای آن در مقابل رایگان بودن طراحی هست که در نهایت قیمت فاکتور شما را به شدت کاهش می دهد.

Call Now Buttonتلفن: ۶۶۱۲۹۵۰۱